Základná  škola  Sama Tomášika  s materskou  školou  Lubeník 102, 049 18

 

 

 

Riaditeľstvo Základnej školy Sama Tomášika s materskou školou v Lubeníku oznamuje, že zápis  detí  do Materskej školy v Lubeníku  pre nový školský rok 2019/2020 bude prebiehať

od  02.05.2019  do  24.05.2019

v pracovných  dňoch  v čase  od 8.00hod.  do  14.00hod. v budove  Materskej školy v Lubeníku.

Žiadosť si môže rodič vyzdvihnúť v budove MŠ Lubeník.  Pri prijímaní žiadostí predloží rodič vyplnenú žiadosť potvrdenú pediatrom,rodný list dieťaťa a preukaz poistenca.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                          Dr. Vladimír Gažúr, v. r.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                    riaditeľ školy

 

 

RALLY LUBENÍK

 

 
 

Plán zberu odpadu 2019

 
 

Prerušenie distribúcie elektriny v našej obci

Registrácia oznamov obecného rozlhlasu

Login

Párty stany expodom.sk

Galéria

Obrazok 328.jpg

Fotogaléria

 
 
 

Facebook

Newsletter - zasielanie noviniek

Scroll to top