26. a 27. apríla 2019 Vás pozývame na v poradí už druhý ročník spoločného čistenia rieky Muránka a jej prítokov. Vyčistiť túto neveľkú, no z prírodovedného hľadiska veľmi cennú podhorskú riečku v celom jej toku – od jej prameňa pod Prednou Horou až po jej sútok so Slanou pri Bretke – sa podujalo dvadsať obcí a miest ležiacich v jej blízkosti, či v blízkosti jej prítokov.

Takto spoločne chceme ukázať, že nám na prostredí, ktoré nás obklopuje a v ktorom žijeme, pracujeme, vychovávame svoje deti a svoje vnúčatá, naozaj záleží. Jedine spoločne dokážeme zmeniť náš malý svet, kúsoček Zeme, kde sme sa mnohí narodili a prežili časť svojho života.

Ak sa nechcete len prizerať na hromadiaci sa neporiadok okolo seba a chcete pomôcť pri čistení Muránky, môžete sa do spoločnej akcie pre našu rieku zapojiť v našej obci.

 

Piatok 26.4.2019 zraz pred ZŠ s MŠ Sama Tomášika o 8:00

 

Sobota 27.4.2019 zraz pred OÚ  o 8:00

 

RALLY LUBENÍK

 

 
 

Plán zberu odpadu 2019

 
 

Prerušenie distribúcie elektriny v našej obci

Registrácia oznamov obecného rozlhlasu

Login

Párty stany expodom.sk

Galéria

IMG_0714.jpg

Fotogaléria

 
 
 

Facebook

Newsletter - zasielanie noviniek

Scroll to top